Regulamin serwisu czyjtonumer.net


1. Administratorem i właścicielem serwisu jest Invest Group Limited w siedzibą Trust Complex VII Floor Londyn
2. Serwis - portal internetowy działający pod domenę czyjtonumer.net którego właścicielem jest w/w firma
3. Usługa świadczona przez serwis polega na wyszukiwaniu i generowaniu raportu dotyczącego informacji na temat danego numeru telefonu.
4. Serwis działa jako wyszukiwarka informacji w bazach zewnętrznych na podstawie których przygotowuje raport pozwalający znaleźć więcej informacji na temat wskazanego numeru telefonu pod wskazanymi przez nas linkami.
5. Użytkownik korzystający z serwisu oświadcza, że zna jego funkcjonalność i w pełni ją akceptuje
6. Serwis jest narzędziem przeszukującym internet w poszukiwaniu danych dotyczących wskazanego numeru telefonu,
7. Przeszukując internet serwis czyjtonumer.pl generuje raport zawierający wszystkie informacje jakie udało się znaleźć na temat danego numeru telefonu.
8. Cena zakupu 1 raportu to 31 gr. Kupując kod umożliwiający pobieranie danych otrzymujemy dostęp do możliwości pobrania 100 raportów w cenie 30,75 zł z vat. Kod nie traci ważności i może być używany ponownie przy kolejnych wyszukaniach.
9. Szukamy informacji w serwisach zewnętrznych do których użytkownicy mają dostęp i udzielają tam informacjo o dzwoniących.
10. W sprawach pytań i reklamacja prosimy o kontakt pod adresem email pomoc_pl@mail.ruCopyrights © Czyjtonumer.net - Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Conex - strony internetowe